az-ubytovani.info *** Chata Ludmila ubytovanie Bedrichov

*** Chata Ludmila ubytovanie Bedrichov

Chata Bedrichov Ludmila Ubytovanie na horách horský hotel Ludmila Bedrichov:
Hotel Ludmila je typický horský, rodinný hotelík. Nachádza sa v obci Bedrichov v Jizerských horách vo výške 800 m nad morom. Spoločne s okolitými lesmi garantuje pobyt na zdravom vzduchu. Vďaka jeho polohe v centre obce môžete po celú dobu Vášho pobytu využívať všetkých rekreačných ponúk horského turistického strediska Bedrichov. V hoteli je salónik (20 miest) aj školiaca miestnosť (kapacita 50 miest) vybavené školiacou technikou. Tieto priestory možno využiť pre konanie seminárov, školení a pod.

Horský hotel Ludmila Bedrichov ubytovanie:
Celková kapacita hotela je 57 lôžok v 14 izbách. Ubytovanie je pripravené v troch, štyroch prípadne aj viac lôžkových izbách. Všetko je moderne a esteticky vybavené. Sociálne zariadenie je spoločné na každom poschodí a niektoré izby sú tiež vybavené kúpeľňou s WC a TV so SAT. K dispozícii je detská postieľka.

Hotel Ludmila ubytovanie v Bedrichove stravovanie: 
Reštaurácia zabezpečuje celodenné stravovanie hostí. Domáca kuchyňa Vám ponúkne 3 hlavné jedlá. V reštaurácii nájdete ponuku nealkoholických i alkoholických nápojov, čapované pivo a nechýbajú ani pochúťky.

Ludmila hotel ubytovanie Bedrichov služby:
Jedáleň, spoločenská miestnosť a malá reštaurácia len pre domácich hostí Vám vytvorí príjemný priestor pre trávenie pekných večerov. V chate je k dispozícii úschovňa lyží. Ubytovanie so zvieratkom je možné. Parkovanie je zabezpečené na vlastnom priestranstve. Nová suchá sauna pre 8 osôb.

Hotel - Chata Ludmila je využívaná pre rodinnú rekreáciu aj pre kolektívnu rekreáciu detí a mládeže. Organizujú tu letný športový tábor s programom a inštruktormi. Ponúka školských ozdravovacích pobytov, škôl v prírode, letných a zimných športových pobytov pre mládež. Chata Ludmila vás privíta kľudnou rodinnou atmosférou. Personál si zakladá na Vašom pocite domáceho prostredia.

Bedrichov ubytovanie rozhranie Jizerské hory Krkonoše rekreácia:
Pre milovníkov zjazdového lyžovania Bedrichov prichystal celú radu zjazdoviek s rôznou náročnosťou. Vyberú si skúsení lyžiari aj malé deti - úplní začiatočníci (lyžiarska školička). Zjazdové trate sú po celú sezónu vo výbornom stave. Zjazdovka Malinovka má aj umelý sneh a osvetlenie pre večerné lyžovanie. V lete pešia turistika a cyklistika na horských bicykloch, kúpanie. Rozhľadne na kopcoch - Královka, Slovanka, Bramberk, Špičák, Štepánka.
Chata Bedrichov Ludmila - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Bedrichov Ludmila - hotel má reštauráciuChata Bedrichov Ludmila - hotel má vináreňChata Bedrichov Ludmila - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýChata Bedrichov Ludmila - možnosť pripojenia na internetChata Bedrichov Ludmila - k dispozícii letná terasaChata Bedrichov Ludmila - Televizor má príjem satelitných  programůChata Bedrichov Ludmila - Iybz sú vybavené televízoromChata Bedrichov Ludmila - Izby s vlastnou kúpelkouChata Bedrichov Ludmila - Izby s vlastnou toaletou